Ülke Bayrakları Bayrağı

Ülke Bayrakları Bayrağı

Ülke Bayrakları bayrağı üretimi yapan şirketimiz gönder, masa, kırlangıç & makam ülke bayrağı konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Dünya genelinde birçok ülke bayrağı olmasının yanı sıra bayrak imalatçısı olarak sizlere yardımcı olmaktayız. Her ülkenin kendi bayrağına ait konumu olması ile tarih ve sembolleri de son derece önemlidir.

203 adet ülke isimleri ve bayrak sembolleri yer almaktadır.

Kurumumuz istenilen ölçülerde her ebatta sizlere ülkebayrakları ürününü sunmasının yanı sıra oteller, yurtdışı bayrakları ve birçok özel sektörde kullanım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

ulke-bayraklari-gonderulke-bayraklari-gonder ulke-bayraklari-masa-ustu-setulke-bayraklari-masa-ustu-set
eski-turk-devletlerieski-turk-devletleri ulke-bayraklari-masaulke-bayraklari-masa
ulke-bayraklari-makamulke-bayraklari-makam ulke-bayraklari-gonderdeulke-bayraklari-gonderde

Profesyonel ve özel makine ile kullanılan kumaş kalitesi ile bayraklardan dileğiniz zamansipariş verebilirsiniz.Günlük yaşantımızda yabancı konsolosluklar önünde bulunan ülke bayrakları parlak ve dik durmaktadır. Sizlere ülkebayrakları fiyatları konusunda yardımcı olan kurumumuz aynı kumaş kalitesinde ürünlerini sunmaktadır.

Elçiliklere istenilen ölçülerde bayrak gönderimleri yapılırken % 100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Ülkelerin geçmiştarihlerini yansıtan bayraklar bütün ulusal değerleri de barındırmaktadır.

Kurumumuz sizlere ülke bayrak fiyatlarıkonusunda piyasanın en uygun fiyatı sunmasının yanı sıra 1.sınıf kaliteyi de sizlerin ayağınıza getirmiştir. Ülkebayrakları üretiminde titizlik ile çalışmanın yanı sıra tüm ülke bayrak üretimleri teslimatta söylenen gün ve zamaniçerisinde sizlere teslim edilmektedir.  Bayraklar Dünyasında güven ile bayrak üretimlerini satın alabileceğiniz gibidiğer bayrak üretimleri konusunda da iletişim adreslerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ülke bayrakları; bir ülkenin en önemli sembolü olarak görülmektedir. Her ülke bayrağından farklı ve değişik sembolismi olmasının yanı sıra o ülkenin siyasi, kültürel ve tarihsel anlamını da ifade etmektedir.  Bu yüzden dolayı sizlereülke bayrakları konusunda parlak görünüşlü ürün üretmemizin yanı sıra soğuk kış şartlarında bayrağınızınparlaklığını ilk günkü gibi olacaktır. Bayraklarda herhangi bir bozulma veya solma ile akma olmayacağı gibi her geçen günde kalitesini artırmaya devam edecektir. Standart ölçülerde üretimlerimizin olması canlı renklerkullanılmasına olanak sağlanmaktadır. Ülke bayrak fiyatları konusunda kurumumuzdan fiyat almanız ve siparişvermenizden itibaren ilk günkü gibi aynı şekilde bayrak ürünlerinizi almış olacaksınız.

 

Gaziantep Bayrak olarak 30 yıllık piyasa tecrübemiz sayesinde ülke bayraklarında her türlü alanda sizlere uygunolarak bayrak üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Sizlerin almış olduğunuz ürünlerde ücretsiz kargo seçeneğisunmanın yanı sıra satış öncesi ve sonrası da her türlü desteği sizlere sağlamaktadır. Bayrak modellerine standartölçülere sadık kalarak uygulanan işlemlerde hiçbir şekilde bayrakta oynama yapılmamaktadır

. Bayrak sektöründetaleplerin gelmesi halinde kaliteli üretimlerini yapan kurumumuz aynı zamanda uygun üretim tesisi sayesindeistemiş olduğunuz ölçülerde yapabilirsiniz. 

Ülke bayrakları satışı genelde 15*22,5 cm uzunluğundan başlaması ile1000×1500 cm uzunluk ölçülerinde bulunmaktadır. Ülke bayraklarında dış ve iç mekan kullanıma uygun olaraküretilmesi ile küf tutmaz. Aynı zamanda güneş ve ısıya hassasiyetli olduğu gibi takviye dikişler ile desteklidir. İsteğiniz üzere dilerseniz makine veya elde bayrağınızı yıkayabilirsiniz.

Ülke bayrakları olarak birçok farklı türü bulunmaktadır. Masa tipi ülke bayrakları, sopalı ülke bayrakları ve özel makam ülke bayrakları gibi çeşitlendirmek mümkündür.  Dilemiş olduğunuz ülke bayrağı konusunda firma yetkilerimizden mutlaka ön bilgi isteyiniz. Ülke bayrakları aynı zamanda kullanım şekli konusunda birçok alternatiflere de sahiptir. Resmi vergi dairelerinde mutlaka o ülkeye ait bayrak olmak zorundadır.  Okullar ve hastanelerde genelde ülke bayrakları daha çok kullanılması gereklidir. Okullarda kullanılan bayraklar okula başlayan çocukların tarihini öğrenmesi ve ayrıca bayrağının önemine sahip çıkması için direklere asılmaktadır.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER;

Malzeme : Saten,alpaka,raşel

Baskı : Dijital,serigraf,transfer

Kullanılan ölçüler : 15×22,5-30×45-50 x75-70×105-100×150 cm

Güvenli Ödeme

Ödemeleriniz tamamen güven aldında

Hızlı Kargo

Aynı gün ürün kargosu

Müşteri Memnuniyeti

Hedefimiz daha iyi bir hizmet ve memnuniyet.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2024
ÜRÜNLER VİTRİN 0 SEPET İLETİŞİM GİRİŞ YAP
Toplam Fiyat : 0.00 TL(KDV Dahil)
Alışverişi Tamamla